Hizmetlerimiz

Bölgesel Zayıflama

Bölgesel Zayıflama

Bölgesel zayıflama; vücutta birikmiş olan kiloların ve toplanıp birikmiş olan yağ kütlelerinin olduğu bölgelerin cihazlarla uygulanan zayıflama metodudur. Genellikle kol, bacak, basen, göbek gibi bölgelerde yoğun oluştuğu için bu bölgelere daha çok uygulanır. 

Cilt Bakımı

Cilt Bakımı

Cildimiz her zaman mükemmel görünmeyebilir. Çünkü çevresel koşullara sürekli açıktır. Bu yüzden çabuk yıpranır, pürüzlenir, lekelenir ve yaşlanır. Sivilcelenme, siyah noktalar, beslenme alışkanlıkları, makyaj yapmak, alkol ve sigara tüketimi de cildin görünümünü etkileyen en önemli faktörlerdir. İşte tüm bu sebeplerden dolayı cildimize ihtiyacı olan temel bakımı vermemiz çok önemlidir.

Hollywood Bakımı

Hollywood Bakımı

Hollywood Cilt Bakmı her cilt tipi için uygun olan, cildin ihtiyaçlarını karşılayabilen anti aging bakım uygulamasıdır. İğne enjeksiyonuna gerek kalmadan vakumlama ile uygulama gerçekleştirilir. Bakım sırasında kişi ağrı, acı hissetmez. Hissettiği sadece yüzde makyaj fırçasının dolaşması gibi bir histir. Vakumlama cildin durumuna göre 25-30 dakika sürer. Uygulama sırasında cildin alt katmanlarına kadar inilerek bakım yapılır.

Cilt Gençleştirme

Cilt Gençleştirme

Gelişen tıbbi teknolojinin sunmuş olduğu imkanlarla son yıllarda uygulanmaya başlayan yenilikçi teknikler ve cilt gençleştirme yöntemleri ile arzu edilen görünüme sahip olmak mümkündür.

Leke Onarımı

Leke Onarımı

Birçok insan yüzünde meydana gelen leke oluşumlarından şikâyet ediyor. Genç yaşlı herkesin önemli bir cilt problemi olan lekeler onarım edilmediğinde hem psikolojik hem de fiziksel olarak insanların yıpranmasına neden oluyor. 

Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon diğer epilasyon çeşitlerinden farklı olarak kalıcı ve sağlıklı olduğu için tercih sebebidir. Kadın ya da erkek fark etmeksizin istenmeyen tüylerin kalıcı olarak yok edilmesini sağlayan lazer epilasyon, klasik yöntemlere kıyasla acısızdır. Doğru cihazlarla ve uzmanlar tarafından yapıldığında son derece etkili ve zararsızdır. Uzmanlar tarafından uygulanacak bölge, cilt tipi ve rengi, kıl yapısı incelenerek ne tür bir cihaz kullanılacağı seçilir ve kişiye yaklaşık olarak tüylerden kaç seansta kurtulacağının bilgisi verilir. 

Kalıcı Makyaj

Kalıcı Makyaj

Kalıcı makyaj, cilt kullanımı için üretilmiş olan doğal boyaların iğne vasıtası ile derinin üst kısmına bırakılması işlemidir. Genelde dövme işlemine benzetilen bu yöntemin en önemli ayırt edici özelliği, epidermise uygulandığı için bir ömür değil, belirli bir süre kalıcı olmasıdır. 

Kaş Tasarımı

Kaş Tasarımı

Kaş tasarımının en önemli avantajı ise doğal bir efekt yaratmasıdır. Doğal kıl köküne benzeyen çizgiler atılarak yapılan mikropigmentasyon yöntemi, kaşların natürel bir görünüme kavuşmasını sağlar.

Saç Vitamini

Saç Vitamini

Sağlıklı saç kadının güzelliği demektir! Peki sağlıklı saç için neden bizimle iletişime geçmiyorsun?

Derfamed

Randevu Al

Derfamed

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi - Cumartesi : 10:00 - 19:00
  • Pazar : Kapalı